fbpx
Anasayfa / DİZİ / The Witcher İçin Geri Sayım!

The Witcher İçin Geri Sayım!

Oyun sektörünü alt üst eden The Witcher, Netflix’in dikkatini çekti. Seriyi TV dizisi yapmak için çalışmalara başlandı. 2021’de yayınlanması planlanan dizi, seyircinin yoğun talebi üzerine 2019’a çekildi. 19 Temmuz cuma günü, tanıtım fragmanı tüm dijital platformlarda yayınlandı ve izleyiciyi bir kez daha büyülemeyi başardı. Fragmanı büyük heyecan yaratan dizinin başrollerinde: Geralt (Henry Cavill), Yennefer (Anya Chalotra), ve Ciri (Freya Allan) yer alıyor.

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher, destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Rivialı Geralt, yalnız bir canavar avcısıdır. İnsanların yaratıklardan bile kötü olabileceği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Fakat kaderi, onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sır taşıyan genç prensesle karşılaştırır. Her geçen gün daha da vahşi hâle gelen bu kıtada beraber yürümeyi öğreneceklerdir.

Netflix tarafından 7 sezon sürmesi planlanan dizi, şimdiden 2. Sezon onayını aldı! İlk sezonu 12 gün sonra başlayacak ve 8 bölüm sürecek.

Hakkında kulturlubiri

Ayrıca Bir Bak :)

the mandalorian 2

The Mandalorian 2.Sezon Tarihi!

Yayınlandığı günden beri sosyal medyada büyük bir yankı uyandıran Star Wars evreninde geçen ilk live-action …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla